} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Využitie presklených vitrín

Presklené vitríny majú obrovské možností využitia. Nájdete ich v bežných domácnostiach aj vo verejných budovách, ako sú napríklad obchody alebo múzeá. Je to skvelý spôsob, ako vystaviť rôzne veci tak, aby boli poriadne vidieť a zároveň nedošlo k ich poškodeniu. V tomto článku sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako môžete presklenú vitrínu použiť ako doma, tak na verejných miestach.

Ako prvý by sme sa zamerali na domáce vitríny, ktoré nie sú nič neobvyklé v obývacích izbách. Nájdete ich ale aj v ďalších miestnostiach, kde potrebujete niečo schovať a zároveň ukázať. Ako by som doma vitrínu využili my?

1. Výstava pohárikov

Každý má doma také tie poháre, ktoré si stráži ako oko v hlave. Čo keby sme vám ale povedali, že ich môžete vystaviť, bez toho aby ste sa museli báť, že o ne počas chvíľky prídete. Vďaka vitríne sa vám na ne nebude prášiť a ak máte doma malé deti, nehrozí vám ani ich rozbitiu. A vaše návštevy môžu obdivovať vašu skvelú zbierku.

2. Priestor pre figúrky

So šírením obľúbenosťou komiksov a animovaných seriálov sa tiež veľkom začali šíriť prepracované akčné figúrky hrdinov. Už to nie sú hračky, ale vyložene zberateľské kúsky, do ktorých sú fanúšikovia schopní investovať nemalé peniaze. A prečo je skladovať vo tmavej skrini, keď ich môžete mať krásne na očiach,

3. Úložisko na modely

Modelárstvo je skvelá vec. Horšie je ale to, keď svoje dielo nemáte kde vystaviť. Modely bývajú docela krehké a utieranie prachu by ich mohlo škaredo poškodiť. Nehovoriac o tom, koľko je s tým práce. Kúpte si radšej poriadnu vitrínu!

presklená vitrína

Vitríny sú obľúbené aj vo verejných priestoroch. Tam, kde nechcete, aby vám niekto siahal na drahé produkty alebo exponáty. Kde je vídame najčastejšie?

1. Múzeá

Presklená vitrína je v múzeu ako doma. Potrebujete niečo vystaviť tak, aby sa o zašpiní alebo nepoškodilo a tiež tak, aby to bolo poriadne na očiach. Vitrína sa v múzeu rozhodne nestratí.

2. Obchody

V obchodoch sú vitríny menej obvyklé, ale stále plní dôležitú funkciu. Hlavne ich môžete vidieť v obchodoch s elektronikou. Tam sa do nich zatvárajú drahšie produkty, ku ktorým sa bez kľúča nedostanete. Chladiace vitríny tiež nie sú nič neobvyklé v obchodoch s potravinami.

3. Informačná tabuľa

Vonku je míňate každý deň. Informačné vitríny sú skvelý spôsob, ako okoloidúcim oznámiť dôležité informácie týkajúce sa diania v meste.

Možnosti využitia vitrín sú takmer nekonečné. Každý si nájde spôsob, ako vitrínu využiť podľa svojho.

 

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4