} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Využite mestský mobiliár na záhrade

mestský mobiliár

Každý z nás si potrebuje po náročnom dni niekam sadnúť. Nemusíte mať ani náročný deň, ale sedenie je oveľa pohodlnejšie, než dlhé státie. Vonku ale často na možnosť si sadnúť nenarazíte, čo je škoda. Sedenie na tráve je príjemné, ale len do tej doby, než sa objavia prvé mrazy. To už je oveľa lepšie si sadnúť na lavičku.

Bez lavičiek sa jednoducho nezaobídeme. Ani vo verejných parkoch, ani na záhrade pri dome. Hlavne keď je vonku pekne, budete oveľa radšej sedieť vonku na slniečku, ako zatvorenie doma. A obstaranie lavičky ani nemusí byť drahé! Pokiaľ si zvolíte klasiku - liatinové lavičky, nemusíte za vonkajšie posedenie zaplatiť dve výplaty. Lavičky oceníte nielen vy, ako obyvatelia domu, ale aj vaši priatelia, ktorí sa k vám môžu staviť treba na letnú grilovaciu večierok. Pre takéto príležitosti by nebolo zlé zaobstarať rovno pivné sety, ktorých súčasťou je aj stôl. Na príjemné posedenie na záhrade vám ale obyčajná lavička vystačí.

Lavičky tiež zaobstarávajú mesta alebo jednotlivé objekty. Takéto lavičky sú potom súčasťou niečoho, čomu sa hovorí mestský mobiliár. To je zastrešujúci pojem pre všetky vonkajšie prvky, ktoré dotvárajú vzhľad mesta. Patrí sem napríklad vitríny, odpadkové koše, stojany na bicykle a ďalšie prvky, ktoré by tvorili tému na pekných pár ďalších článkov. Lavičky už sú ale klasika. Vedeli ste, že existujú rôzne druhy, ktoré nie sú rozdelené len podľa materiálov, ale aj podľa funkcie? Pivné sety už sme spomenuli, ale existujú i napríklad seniorské lavičky, ktoré v oveľa spríjemňujú posedenie starším ľuďom tým, že im ponúka jednoduchšie vstávanie. Nájsť môžete tiež reklamné lavičky, ktoré spĺňajú propagačnú funkciu. V detských parkoch môžete naraziť aj na rôznofarebné lavičky špeciálne vyrobené pre deti. O rôznych druhoch lavičiek by sme sa mohli rozpísať do nekonečna. To si však necháme na nabudúce.

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4