} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Ako ochrániť vip osoby?

Určite ste sa niekedy stretli s nejakou celebritou. Mohol to byť známy spevák, herec alebo spisovateľ. Každopádne zakaždým taká osoba spôsobí veľký rozruch a niekedy tiež ten negatívny. Aby sa zamedzilo oddelenie fanúšikovskej základne od samotného koridoru, kadiaľ sa bude známa osobnosť pohybovať, používajú sa rôzne prostriedky a práve o nich si niečo povieme.

vymedzovacie stĺpiky

VIP!

So slovom známa osobnosť sa spája pojem VIP. Čo ale táto skratka vlastne znamená? VIP čiže Very Important Person, označuje v preklade veľmi dôležitá osoba, ktorú je potrebné za určitých podmienok chrániť alebo starať a robiť im "pomyslenie". V praxi to znamená, že ak je niekto VIP, má vstup tam, kde obyčajný človek nemôže. História tejto skratky siaha až do roku 1940, kedy bola prvýkrát použitá v Royal Air Force.

VIP sú často herci, speváci, spisovatelia, modelky, politici. Tento štatút si tiež však môžete kúpiť, napríklad vstup na nejaké akcie, ale tým pádom je obmedzený. Ako už sme spomenul, môže to znamenať lepšie vstupenka, lístok do 1. triedy, vernostný program atď. V týchto prípadoch však nie ste považovaní za VIP v pravom slova zmysle, iba dočasne.

Ochrana VIP

Ako bolo spomenuté v úvode, VIP treba chrániť, a to rôznymi spôsobmi. Najčastejšie môžeme vidieť svalnaté bodyguardov, ktorí majú pri páse zbraň a za uchom slúchadlo. Ďalšou metódou je vyhradenie prosotru pre VIP a ostatných návštevníkov. Na tieto účely sa používajú mobilné vymedzovacie stĺpiky so samonavíjacím pásom, ktoré mžete zakúpiť online.

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4