} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Ostatné

Dveře s požární odolností

Je pravděpodobné, že jste už slyšeli o dveřích s požární odolností. Zvláště pokud hledáte další ochranná a bezpečnostní opatření. Co jsou to protipožární dveře a v čem se liší od běžných? V tomto článku vám poskytneme veškeré odpovědi, které hledáte, a dokonce i ty, na které jste pravděpodobně ještě nemysleli, ale potřebujete je znát.

Pokračovať v čítaní

Rôzne využitia plagátovaciech ploch v obciach

Plagátovacie plochy sú už tradičný spôsob, ako informovať obyvateľov o nadchádzajúcich udalostiach. Hojne využívané sú predovšetkým na dedinách, alebo v malých obciach, kam sa ešte nedostali city light vitríny a ďalšie spôsoby propagácie. Aj cez to, že je to oznamovanie informácií docela zastarané, musíme uznať, že má stále svoje čaro a že má stále asi niečo do seba. Prečo by inak boli plochy na plagáty tak obľúbené?

Pokračovať v čítaní

Využite mestský mobiliár na záhrade

mestský mobiliár

Každý z nás si potrebuje po náročnom dni niekam sadnúť. Nemusíte mať ani náročný deň, ale sedenie je oveľa pohodlnejšie, než dlhé státie. Vonku ale často na možnosť si sadnúť nenarazíte, čo je škoda. Sedenie na tráve je príjemné, ale len do tej doby, než sa objavia prvé mrazy. To už je oveľa lepšie si sadnúť na lavičku.

Pokračovať v čítaní

Ako ochrániť vip osoby?

Určite ste sa niekedy stretli s nejakou celebritou. Mohol to byť známy spevák, herec alebo spisovateľ. Každopádne zakaždým taká osoba spôsobí veľký rozruch a niekedy tiež ten negatívny. Aby sa zamedzilo oddelenie fanúšikovskej základne od samotného koridoru, kadiaľ sa bude známa osobnosť pohybovať, používajú sa rôzne prostriedky a práve o nich si niečo povieme.

vymedzovacie stĺpiky

Pokračovať v čítaní

Polykarbonát má široké uplatnenie. Na čo sa používa?

Polykarbonát je priehľadný materiál, ktorý sa používa na výrobu vysoko odolných okien, ale napríklad aj svetlíkov a zasklenia. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, a tým pádom nachádza uplatnenie aj pri ľahkých hliníkových konštrukcií. Čo sa týka užitočných vlastností, tých je hneď niekoľko, a preto v súčasnosti nahrádza klasické sklo. Ak hľadáte niekoho na predaj polykarbonátu, dáme vám v nasledujúcich riadkoch aj nejaký tip.

Pokračovať v čítaní

Využitie presklených vitrín

Presklené vitríny majú obrovské možností využitia. Nájdete ich v bežných domácnostiach aj vo verejných budovách, ako sú napríklad obchody alebo múzeá. Je to skvelý spôsob, ako vystaviť rôzne veci tak, aby boli poriadne vidieť a zároveň nedošlo k ich poškodeniu. V tomto článku sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako môžete presklenú vitrínu použiť ako doma, tak na verejných miestach.

Pokračovať v čítaní

Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4