} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Je Thermopanel naozaj tak skvelý?

Pred sedemdesiatročnej rokmi sa v Kanade začali používať thermopanley pre stavbu rodinných domov, ale v Českej republike stále nemajú širšie využitie. Prečo to tak je? Aké sú dôvody, prečo by sa mali thernopanely začať hromadne používať?

 

Sú nehorľavé a vodeodolné


To je prvá vec, na ktorú sa ľudia zameriavajú, keď si plánujú postaviť dom. Aby spĺňal funkčné podmienky, ktoré spĺňať má a nevytváral žiadne ďalšie náklady a nespadol nám na hlavu. Thermopanel majú "samozhašovcí" funkciu, v prípade požiaru Vám nechytí. Z druhej strany prírodných katastrof je zase vybavený skvelou odolnosťou proti vode, a vytváranie vlhkosťou, talže je úspešne používaný v záplavových oblastiach.

Sú lacné a ľahké k manipulácii


Cena hýbe aj s tými nejutkvělejšími myšlienkami a u stavby domov to platí obzvlášť. Každý chce mať to najlepšie za nízku cenu. Thermopanel sú aj v tomto prípade bezkonkurenčné alternatívou, pretože sú ľahké a tenké. Náklady na dopraavu thermopanelov tým klesajú a stavebné manipulácie sa tiež razantne urýchľuje.

Vytvára nízkoenergetické domy


Finálny otázka pri vytváraní obvodových stien domu nastáva s výhľadom do budúcnosti. S hydroizoláciou a odolnosťou proti požiaru ste už boli oboznámení. Ďalšie atribút je izolácia proti hluku a tepelná izolácia. Čo je pri malej šírke Thermopanel naozaj unikátne záležitosť. Pre dosiahnutie rovnakej tepelnej izolácie, kteoru majú izolačné tehly Thermopanel stačí polovica šírky.

 

Thermopanel cena vyzdvihuje nad akýkoľvek iný stavebný materiál a je naozaj divné, že nie je celosvetovo najpoužívanejší materiál. Jedinou nevýhodou je, že ľudia materiálu neveria a odmietajú si stavať domy s niečím tak tenkým. Čo by však na naše tenké steny povedal Karol IV., Keď staval Karlštejn? To isté, ale aj napriek nedôveru ProRes v stavebníctve nikto zastaviť nemôže. Firma TERCOPLAST vám pomôže.

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4