} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Výrobca rýchlobežných brán na Slovensku

Rýchlobežné brány sú skvelou voľbou pre väčšinu priemyselných prevádzok. Hlavne tých, kde je vyžadovaná vysoká rýchlosť a určitá úroveň hygieny. Vďaka výkonnému motoru a rýchlemu navíjanie je tento typ vrát jedna z najlepších možností pre tieto typy prevádzky. Kto je ale vyrába na Slovensku?

Osvedčeným výrobcom je firma Spedos. Zaoberá sa nielen priemyselnými vrátami, ale aj personálnymi vstupy, nakladacími mostíky a protipožiarnymi uzávery. Ak potrebujete jeden z týchto druhov vstupov, je Spedos jedna z najlepších možných volieb. Prečo sú ale ich rýchlobežné brány tak dobré?

Odpoveď je v ich technických špecifikáciách. Ich odolnosť proti zaťaženiu vetrom je v triede 1-4. Pri otváraní dosahujú rýchlosť až 2,5 m / s, pri zatváraní je to niečo menej, 1,0 m / s. Dajú vám teda dostatok času na prechádzanie, ale stále sú dosť rýchle na to, aby nedošlo k narušeniu prevádzky alebo úrovne hygieny. Rozmery brán sa líši podľa požiadaviek jednotlivých zákazníkov. Brány sa vyrábajú na mieru, takže vám vždy sadnú tak, ako majú. U SPEDOS je ale maximálna šírka dverí 8 metrov a maximálna výška 6 metrov. Možnosť voľby máte tiež v tom, či chcete mať rýchlobežné brány pred stavebným otvorom, alebo za stavebným otvorom. Opäť vyberajte podľa toho, ako vám sedí do vášho špecifického priestoru.

obrázok rýchlobežných brán

Materiál, ktorý je pri výrobe brán využitý, je buď flexibilné PVC alebo hliník. Lišty, pozdĺž ktorých sa brána otvárajú a zatvárajú môžu byť buď z hliníka alebo z nerezu. Materiály môžete vyberať takmer u každej časti brány.

Okrem samotných produktov ponúka firma Spedos tiež doplňujúce služby. Zdôraznili by sme obrovskú servisnú sieť, ktorá pokrýva mnoho mať v Česku i na slovenský. Ľudia tak majú v prípade potreby prístup k neustálemu, takmer okamžitému servisu. Servis tiež firma poskytuje v rôznych variantoch. Ide buď o preventívne prehliadky alebo záručný a havarijný servis.

Ak vlastníte priemyselný objekt, kde sa často prechádza medzi jednotlivými časťami a potrebujete, aby tie časti boli čo najviac oddelené, rozhodne rýchlonavíjacie vráta zvážte.

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4