} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Opravy brán a dverí

Občas sa stáva, že dvere či vráta nie sú prevádzkyschopné kvôli ťažko predpokladaným problémom a to môže vyvolať veľa ťažkostí, predsa len sú to vstupné priestory. Pri priemyselných závodov týmto vzniká ešte viac ťažkostí, kvôli odstávke a to môže výrazne poznamenať hospodársky výsledok.

Servis vrát

Poruchovej systémy vrát


Turnikety a otočné dvere


U turniketov a otočných dverí to taký problém nie je, pretože často bývajú vybavené bočnými dverami, práve pre prípad poruchy či ako núdzový východ, ale aj tak sa to nevidí rado. Najväčšie komplikácie môže nastať, ak sú otočné dvere poruchové práve v momente, keď sa vo vnútri nachádza osoby. Aj takéto situácie môžu nastať a niekedy to musí riešiť niekto povolanejší či dokonca hasiči. Tomuto možno ale čiastočne predchádzať pravidelnými preventívnymi prehliadkami.

Automatické dvere

Porucha automatických dverí tiež nie je príjemná. Našťastie automatické dvere sprevádza možnosť manuálneho otvorenia, aby sa nemohlo stať, že by budova nebola priechodná.

Garážové sekcionálne brány


Ak nastanú komplikácie pri otváraní garážových sekčných vrát, potom je tiež nutná čo najrýchlejší oprava. 


Opravy bránových systémov Spedos


Spoločnosť Spedos Má okrem svojej ponuky výroby aj možnosť servisu priemyselných garážových bran. Pre minimalizovanie Vašich nákladov a zvýšenie spokojnosti s postupom zaisťujú servisný zásah do jedného dňa a to po celý rok vrátane víkendov a sviatkov. Chváli sa najväčšou servisnou sieťou, čo sa týka bránových systémov, v Česku i na slovenský. Okrem opravy sa tiež môžete dohodnúť na renováciu alebo revitalizáciu. Profesionálne školenie technici majú vždy v dodávke výber nejporuchovějších dielov a sú teda schopní zasiahnuť takmer kedykoľvek.

Kkontroly prevádzkyschopnosti


Okrem havarijného servisu ponúka Spedos aj pravidelné preventívne prehliadky.

  1. predlžuje výdrž systémov
  2. zmenšuje riziko poruchy
  3. oprava nájdených problémov ihneď
  4. 1-4 prehliadky za rok


Neváhajte sa obrátiť na spoločnosť Spedos, ak sa obávate porúch zariadení bránových systémov vrátane protipožiarnych dverí. Prioritou pre firmu stále zostáva záručný servis na jeho kvalitu kladú obrovský dôraz.

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4