} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Tiene pod pergolou

Klasickým dreveným pergolám už pomaly odzvonilo a do popredia sa dostávajú bioklimatickej pergoly z hliníka. Očarí vás nielen svojím minimalistickým dizajnom, ale predovšetkým unikátnymi vlastnosťami. Bioklimatickej pergoly vás ochráni pred slnečným svitom, dažďom aj snehom.
bioklimatická pergola

Ich najväčšou výhodou je unikátny systém tienenie - naklápacie lamely zaistí nielen ochranu pred slnkom, ale napomáhajú tiež k lepšej cirkulácii vzduchu pod pergolou. V letných parných dňoch vám pod pergolou bude pocitovo lepšie než kdekoľvek inde v tieni. V daždivom počasí je možné lamely sklopiť do vodorovnej polohy a vy tak budete ochránenie pred dažďom. Pergola je vodotesná - voda z lamiel je vedená do obvodového profilu a nosným stĺpom je odvedená preč (po naklonení lamiel po daždi zostanete v suchu).

Tieto bioklimatickej pergoly sa dodávajú v neprebernom množstve rozmerov a rad dodávateľov ponúka aj možnosť atypických riešení. Pergolu možno pristaviť k stene domu, ale môže byť aj voľne stojace - vytvorí tak zaujímavú dominantu vašej záhrady. Obvodový rám možno doplniť o ďalšie prvky, ako napríklad PVC či látkové rolety, alebo možno pozdĺž obvodu umiestniť posuvné presklené steny (čím si môžete vytvoriť originálne zimnú záhradu).

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4